Меню
Корзина

Як оформити повернення товару в Нобілітас

Шановні покупці!

Ми багато років продаємо товар через інтернет. Тому знаємо, як важливо зробити це зручно, швидко і безпечно.
Саме тому повернення і обмін товарів, здійснюється просто, зручно і безпечно.

Згідно ст. 93 Закону України "Про захист прав споживачів", товар належної якості можна повернути назад в магазин за умови, що ви їм не користувалися. На повернення і обмін товару у вас є 14 днів з моменту отримання товару.

Правила повернення (обміну) товарів:

1.Вернуть товари можна тільки в первозданному вигляді: повна комплектація, включаючи упаковку зі штрих-кодом, ярлики, бирки; відсутність слідів шкарпетки, забруднень, плям.

2.Доставка повернення проводиться за рахунок покупця. У разі, якщо буде встановлено, що повернення стався з вини компанії виробника, ми компенсуємо суму доставки посилки з поверненням. Повернення, відправлені за рахунок компанії виробника, не будуть прийняті.

3.Якщо ви здійснюєте обмін на ту ж модель (той же артикул товару), він виробляється без доплат / виплат, незалежно від змін ціни на даний товар.

4. Якщо ви здійснюєте обмін на інші моделі (інші артикули товарів), ви вибираєте товари виходячи з фактично сплаченої вами суми за діючими на даний момент цінами.

Будьте уважні при заповненні документів. Ми не сможемо отримати від вас посилку з поверненням, якщо при відправці ви вкажете:

1.Наложенний платіж

2. Вартість доставки оплачує одержувач


Щоб оформити повернення або обмін, вам слід:

1.Отправіть товар на повернення за адресою: "Новая Почта": м. Одеса, відділення № 3 (вул. Дальницкая 23/4).

Одержувач Лопирев Олег, тел. 066 709 57 04(Цей номер можна використовувати тільки як номер одержувача при відправленні посилки)

Будь-які питання по повернень та обмінів можна задати за номером: 066 709 57 04.


Для того, щоб оформити обмін товару

Після того, як ви відправили посилку з товаром назад, вам потрібно оформити на сайті замовлення на обмін - це звичайне замовлення на той товар, на який ви бажаєте зробити обмін.

У коментарях до такого замовлення необхідно вказати, що це обмін, написати номер попереднього замовлення і номер ТТН "Нової Пошти" посилки з поверненням.

Без цих трьох елементів у коментарі (слово "обмін", номер попереднього замовлення, номер ТТН посилки з поверненням) замовлення на обмін не може бути оброблений.

Повернення грошей буде здійснено протягом 3-14 робочих днів * після того, як повернення прийнятий в обробку, за умови, що всі положення щодо приймання виконані коректно і в повному обсязі.

Відправлення посилки із замовленням на обмін - протягом 5 робочих днів * після того, як повернення прийнятий в обробку, за умови, що всі правила обміну виконані коректно і в повному обсязі.