Меню
Корзина

Дропшиппінг жіночого одягу

Наш бренд пропонує Вам співпрацю на умовах прямих поставок (Дропшиппінг). Це оптимальний варіант для тих наших партнерів, у кого є бажання почати продавати товари через інтернет або розширити асортимент свого інтернет магазину, не вкладаючи при цьому гроші в товар, склад, вантажника, авто і т.д. Це не вимагає від Вас абсолютно ніяких грошових вкладень.

Приступити до співпраці по системі прямих поставок з нами можливо прямо зараз. Ви отримуєте від нас список всіх товарів, що є в наявності на наших складах. Він буде укомплектований актуальними цінами, наявністю на складі, описом і картинками. Товари уже будуть розкладені по групах. Від вас вимагається лише завантажити товари на Інтернет магазин (будь-який інший інтернет ресурс - група в вконтакте, дошка оголошень, сайти аукціони). Покупці будуть відвідувати ваш інтернет - магазин і легко купувати необхідні товари.

Далі Вам варто лише отримати від клієнта адреса для доставки, скинути замовлення у нас на сайті. У той же день ми відправимо замовлення і надішлемо вам ТТН (номер декларації), а ви відправляєте його покупцеві. Почати інтернет бізнес по Україні з нами - це дійсно просто і почати ви можете прямо зараз. Ваш заробіток за проданий товар ми відправляємо вам на банківську карту. Ми працюємо післяплатою і по передоплаті на картку ПриватБанку. Саме з цієї причини наша компанія - дуже зручний дропшіппінг постачальник.